Z posledního vagonu

15. ledna 2006 v 22:01 | Jiří Lipka - Carmen |  Akce
Dnes mi přistál v poště mail od Jirky Lipky s tímto obsahem:

17. ledna (v repríze 20, 21 a 22.1.) se poprvé v tomto roce rozjede trampský pořad
ZPOSLEDNÍHO VAGONU.
Tentokrát nás toho čeká opravdu hodně. Začneme recitativem od Houly, následovat bude představení CD Volání větru, které mapuje brněnskou trampskou scénu, pustíme si z něho kapely
Vavasatch
Příboj
Karabinu
Mariňáky
S Lubošem Stráníkem budeme vzpomínat na Vaška Čekala Nedomu,který hrál ve skupině Vagony, a mimo jiné uslyšíte od Vagonů jejich legendární písničku Sejfy, která byla nahrána na desku Porta 85.
Pozveme vás do Přerova na Vandrkáru a krátce si vzpomeneme na plzeňského trampa Lišáka - Karla Růžičku, který pár dní před vánoci odešel na svůj poslední vandr.
Ve zprávách se dozvíte třeba jakou novou finkovku chystá Kapitán Kid, kdy asi vyjde kniha o historii trampingu, jaká další kniha od Míly Nevrlého vyjde s fotkami a spoustu dalších tipů na koncerty.
V pořadu dále uslyšíte skupiny
Kamelot,
Appaloosu,
Špunt,
The Šutrs,
Žalmana a spol a
Wabiho Daňka
Trampský pořad Z POSLEDNÍHO VAGONU se vysílá každé liché úterý od 9, 14,19 a 23 hodin na internetovém Radiu FOLK, které najdete na radio.ifolk.cz.
Reprízy pořadu jsou následující pátek, sobotu a neděli vždy ve 14 hodin. Informace a program pořadu Z POSLEDNÍHO VAGONU najdete na strelak.jinak.cz. Na této adrese je i anketa ve které můžete hlasovat a tím nám trochu pomoci s pořadem. Pokud budete mít čas zkuste si náš pořad poslechnout.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama