Historie 2 - Skalička 2002-2005

6. ledna 2006 v 15:30 | Karel Jačko |  Histrorie
První veřejné vystoupení, pokud nepočítám hraní v KOGA, na táborech Friga a pod, bylo na Festivalu trampské písně ve Skaličce u Hranic.
Tento v zásadě náš domácí festival, který pořádají naši nejbližší kamarádi, musel být zákonitě prvním místem našeho vystupování a hned na poprvé jsme alespoň postoupili do finále. Když jsem ale poslouchal nahrávky z tohoto ročníku, tak jsem je raději hned smazal.
Naše neznalost hraní na mikrofony a zvukařské výkony kamaráda Pifa, udělaly své. Bohužel jak si řekneme dále i v dalším ročníku.
Zde jsme včetně roku 2005 hráli od založení každý rok. Viz trocha fotek:
Na tomto snímku je Stanik tak, přetrénovaný, že již raději hraje v leže. Ale jak uvidíme při nácviku Silvestra je to na basu jeho obvyklá poloha kolem 2:00 ráno. Zde si s náma zahrála i Laďova kamarádka v bluegrassové dílny na mandolínu.
Toto vystoupení, na které jsme vystoupili s flétnovým a vokálním kvartetem Ledvinové Kamínky Hranice (Ivanka "Šůtříček" Hopová, Anička "Kamínek" Hradečná; Terezka a Věrka "Balvánkovy" z Von Heinzů, ...), jsme se poctivě připravovali a trénovali. Ještě před nástupem na pódium si pan moderátor s námi podupával jaký to bude nářez. Ale takovu bandu lidí na pódiu Pif opět nezvládl a tak jsme byli všichni smutní jak to nevyšlo.
Toto je již foto z loňského ročníku, kde nás před diváky raději zadělali bílou maskáčovou plachtou, kterou Frigo vyzdobil celý ročník Skaličky.
No a tady nás již raději odhalili, když slyšeli Laca na foukačku. Nakonec si jako nováček rovnou odvezl cenu za nejlepší instrumentální výkon.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bettina_Hafkenscheid Bettina_Hafkenscheid | E-mail | 6. července 2018 v 11:46 | Reagovat

Vytáhněte z rukávu svůj profesionální um a použijte to, co vám dodá ty nejlepší výsledky. Jedná se o zcela regulérní pomůcku. Nechte se nalákat všemi výhodami tohoto aktivátoru návnady. Složení přípravku Dynamite. Sloní česnek. Má silné aroma, které lidem není zrovna příjemné, ale které naláká kapry, štiky, a pražmy. Konopný olej. Ten ani ve studené vodě neztratí své aroma. <a href=https://rybydynamit.com/#8>https://rybydynamit.com/#8</a>  Můžeš vyzkoušet vyhledávání v blízkosti města, místa nebo adresy. Hot Fish – Vyzkoušená evropská nástraha pro lov velkých ryb. Hot Fish – Vyzkoušená evropská nástraha pro lov velkých ryb Hot Fish & GLM boilies bylo vyvinuto ve spolupráci s lovcem velkých ryb a někdejším držitelem světového rekordu – Emirem Caro. Toto boilies má jednoduše pod kůží léta zkušeností a testování – je jedním z jeho nejoblíbenějších receptur značky Dynamite.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama