Historie 2 - Skalička 2002-2005

6. ledna 2006 v 15:30 | Karel Jačko |  Histrorie
První veřejné vystoupení, pokud nepočítám hraní v KOGA, na táborech Friga a pod, bylo na Festivalu trampské písně ve Skaličce u Hranic.
Tento v zásadě náš domácí festival, který pořádají naši nejbližší kamarádi, musel být zákonitě prvním místem našeho vystupování a hned na poprvé jsme alespoň postoupili do finále. Když jsem ale poslouchal nahrávky z tohoto ročníku, tak jsem je raději hned smazal.
Naše neznalost hraní na mikrofony a zvukařské výkony kamaráda Pifa, udělaly své. Bohužel jak si řekneme dále i v dalším ročníku.
Zde jsme včetně roku 2005 hráli od založení každý rok. Viz trocha fotek:
Na tomto snímku je Stanik tak, přetrénovaný, že již raději hraje v leže. Ale jak uvidíme při nácviku Silvestra je to na basu jeho obvyklá poloha kolem 2:00 ráno. Zde si s náma zahrála i Laďova kamarádka v bluegrassové dílny na mandolínu.
Toto vystoupení, na které jsme vystoupili s flétnovým a vokálním kvartetem Ledvinové Kamínky Hranice (Ivanka "Šůtříček" Hopová, Anička "Kamínek" Hradečná; Terezka a Věrka "Balvánkovy" z Von Heinzů, ...), jsme se poctivě připravovali a trénovali. Ještě před nástupem na pódium si pan moderátor s námi podupával jaký to bude nářez. Ale takovu bandu lidí na pódiu Pif opět nezvládl a tak jsme byli všichni smutní jak to nevyšlo.
Toto je již foto z loňského ročníku, kde nás před diváky raději zadělali bílou maskáčovou plachtou, kterou Frigo vyzdobil celý ročník Skaličky.
No a tady nás již raději odhalili, když slyšeli Laca na foukačku. Nakonec si jako nováček rovnou odvezl cenu za nejlepší instrumentální výkon.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama